UBYMK 2019 Bildiri Sunumlarımız7 Kasım da 36. Ulusal - 1. Uluslararası Bilişim ve Yazılım Mühendisliği Konferansı'na 2 makale ile katıldık. Tüm ekip olarak yer aldığımız konferansta yaptığımız sunumları ve fotoğraflarımızı paylaşmak istedik. Şansımıza Ankara'da hava gayet güzeldi :).

1 - Bağlam Temelli Kurumsal Raporlama Yönetici Asistanı

Şu adresten Sanal Asistan ayrıntılarını okuyabileceğiniz çalışmanın sunumu ve sunum sırasındaki fotoğrafları aşağıdadır.


Sunumumuz:

2 - Yapay Zeka Destekli İş Ön-Mülakatı Sistemi

Şu adresten Sanal Mülakat ayrıntılarını okuyabileceğiniz çalışmanın sunumu ve sunum sırasındaki fotoğrafları aşağıdadır. Çok sıcak ve bilgilendirici geçen oturumu yöneten Sayın Prof. Dr. Fatoş Yarman Vural'a hocamıza da teşekkür ederiz.


Sunumumuz:

Bitirirken..

Aşağıdaki ilk fotoğraf ekibimizle beraber konferansın düzenlediği yerde Ankara BTK'nın önü. Diğer fotoğraf, konferans bitiminde dönüş için tren saatine kadar vaktimizi kıymetli değerlendirmek adına Anıtkabir'e yaptığımız ziyaretten. Son fotoğrafta da sunumların yorgunluğunu BTK'nın binasında bulduğu oyuncaklarla atmaya çalışan bir adet Işılay görüyorsunuz :)